چه کارهایی می‌کنم؟

طراحی وبسایت شرکتی

وبسایت های شرکتی می توانند برای انواع شرکت ها، استارت آپ ها، شرکت های چند ملیتی و ... برای معرفی شرکت، خدمات، تیم و پروژه های انجام شده مورد استفاده استفاده قرار گیرد. سایت های شرکتی کمک شایانی به برند سازی شرکت شما در سطح کشوری و حتی جهانی می کند.

طراحی وبسایت فروشگاهی

طراحی سایت های فروشگاهی و مارکت های فروش مجازی و فیزیکی، فروش موبایل و لوازم دیجیتال، اپلیکیشن، مواد غذایی، آرایشی بهداشتی، فروش ارز دیجیتال و... با درگاه پرداخت مستقیم.

طراحی وبسایت پزشکی

سایت های پزشکی برای مطب ها، پزشکان و دندانپزشکان محترم، مراکز درمانی، کلینیک ها، بیمارستان ها و مراکزی از این دست طراحی میشود. وبسایت های پزشکی قابلیت هایی مصل رزرو نوبت و جدول زمان بندی را نیز دارا هستند.

طراحی وبسایت خبری

امروزه مردم اغلب خواندن سایتهای مجله ای را بیشتر از مجلات فیزیکی دوست دارند. بنابراین اگر سایت مجله خبری شما زیبا، کاملا سازمان یافته و ریسپانسیو نیست، مطمئنا رقبا جلوتر از شما هستند. 

طراحی وبسایت رستوران و کافه

این نوع طراحی معمولا برای سایتهای فست فود، کافی شاپ، سفارش و تهیه غذا نیز استفاده میشود. چرا که سایت های رستوران و فست فود امکانات پایه ای یکسانی دارند. از آنجا که سفارش غذای اینترنتی در حال حاضر بسیار پر طرفدار است، بخش سفارش و فروشگاه این سایتها بسیار حائز اهمیت است. همچنین به تبع آن بخش منو غذاهایی که روزانه در فروشگاه طبخ شده و آماده ارسال و سرو برای مشتریان باشد نیز بخش بسیار مهمی است.

طراحی وبسایت شخصی

طراحی سایت های شرکتی از ملزومات می باشد. معرفی هر شخص در فضای مجازی از راه های مختلفی امکان پذیر است. اما رسمی ترین مدل آن داشتن سایتی برای اطلاعات فردی و رزومه ای افراد است. استفاده از وب سایت شخصی، برای افرادی که می خواهند جایگاه رسمی در جامعه داشته باشند یا در تکاپو بالا بردن جایگاه خود در جامعه هستند، مثل کاندیدا ها و ... معمول است.

نظرات مشتریان